Únor 2008

Dnešní počasí...

26. února 2008 v 17:04 | Janie |  Kecy v kleci
Já teda nevim lidi, ale to počasí je dost šílený... ještě nedávno jsem klepala kosu a dneska jsem měla na sobě mikinu a ještě mi bylo teplo! Ne že bych si stěžovala že je teplo, ale přece jenom to není normalní, že jo. No ale co je v dnešní době normální... asi nic.

The Zephyr Song

26. února 2008 v 17:01 | Janie |  Red Hot Chili Peppers

Otherside

26. února 2008 v 16:59 | Janie |  Red Hot Chili Peppers

Scar Tissue

26. února 2008 v 16:58 | Janie |  Red Hot Chili Peppers

3000 návštěvníků

23. února 2008 v 19:21 | Janie |  Kecy v kleci
Ty brďo, už 3000 a běhěm pár týdnů..... tak fakt děkuju, že mi sem chodíte.... fakt jsem za to vděčná..... jen tak dál!!! :)


Incubus fotky

20. února 2008 v 12:23 | Janie |  Incubus
Incubus Photo
Incubus Photo
Incubus Photo
Incubus Photo
Incubus Photo

Incubus info

20. února 2008 v 11:43 | Janie |  Incubus
Incubus Photo

Zpěvák Brandon Boyd a bubeník José Pasillas spolu chodili na základní školu. V roce 1990, když chodil do 8.třídy, José poznal Mike Einzigera, který tehdy trávil skoro veškerý čas hraním na kytaru u sebe v pokoji. Později, na střední škole se spřátelili s basistou Alexem Kautnichem, který byl čerstvě vyhozen z jazzové kapely, protože neuměl noty. Trio se rozhodli si trošku "zajamovat", jen tak, z lásky k hudbě. Nejprve hráli hlavně cover verze od Metallicy a Megadeath, které moc neoslovovaly Josého, ale i přesto do toho dával vše. Tyto převzaté písně jim pomohly k začátečním "vystoupením" na různých oslavách a trojce se stala takovou "zábavou v sousedství".

O několik měsíců později se trio setkalo se zpěvy Brandona a přestali hrát převzaté písně, s plány psát svou vlastní tvorbu.. první píseň kapely "Love Sick" zněla jako incubus píseň, ale byla absolutně spoutaná prvky funku a trashe. Další písně napsané v tomto období byly například: Purple Kool-Aid", "Silvester Polyester", "My Soul (Underground)", a "The Milkman Song". V roce 1991 začala kapela hrát po oslavách, první pro jejich kamarádku Kirsten. Kapela tehdy ještě neměla jméno, a tak museli s nějakým rychle přijít. Brandon začal: "musí to bejt nářez." Jeho návrh zněl "Spiral Staircase". Další nápad byl "Chimera" a Alex navrhnul "Chuck-O-Funk". Mike, který s sebou měl slovník našel slovo "Incubus" (Démon, který srší pohlavní energii, pozn. aut.) a přečetl definici slova. Zbytek kapely naznal, že to slovo zní bezvadně a "Mělo to sexuální vysvětlení, to je hustý, tak to použijem." Vystoupení bylo dle členů kapely katastrofální, v jednu chvíli, José vstal od bicích a zkoušel je jedné u písničky během pauzy oběhnout, ale zaokpnul a celou soupravu srazil k zemi.

Během několika dalších let kapela napsala pár dalších písní, včetně: "Damnation?" a "MissBliss". Kapela měla vlastní materiál a brala jakoukoliv příležitost ke hraní, dokonce i koncerty během přestávky na oběd v jejich škole. Brzy začala kapely hrát na různých oslavách, různých klubech pro všechny věkové vrstvy v San Fernando Valley a v Roxy na Sunset Strip. Jejich první vystoupení v Roxy se podařilo díky stodolarovce, kterou našel Mike na zemi. Brandon dostal za úkol nakreslit plakáty, a tak řekl ,že nakreslí nějaké "houbičky" a nahou ženu, nicméně většina z prvních letáků měla inspiraci v sexuálně vzdělávací knize, kterou dala Mikeovi jeho matka. Brzy jim začaly chodit stížnosti a děti, ketré viděly plakáty se jich ptaly: "Co jste to za kapelu?", a tak musela kapela od svých vlastních kreseb upustit.

Mike se rozhodl s Brandonem a Josém, kteří v té době chodili na střední zkusit zahrát písničkářce Alanis Morissette. Výsledek jim byl nejlepší, jaký mohl být a Incubus si v roce 1994 našli čas v jejich rozvrhu pro psaní, nahrávání a vystupování. Toto zaznamenali na jejich prvních demu, zvaném: "Closet Culvation"

Incubus nahrávali svá dema na kazeťák, který byl uprostřed místnosti, nebo na 4-stopý rekordér. Dokud k nim Mark Shoffer, manažer nepřišel s nabídkou nahrávání ve studiu jeho kamaráda, žádný závazek - nebo smlouva - nebyly v plánu. A tak 7. ledna 1995 vydala kapela demo: "Incubus" . téměř o deset měsíců později, po nahrávání s Jimem Wirthem v Santa Monice, vydali Incubus své první album, pod vlastním labelem "Stopuglynailfungus Music On Chillum", nazvané: "Fungus Amongus".
Poté zahlédl skupinu DJ Lyfe a zeptal se jí, zda-li by nezkusili použít nějaké jeho hip-hopové "věci". Kapela byla nejdříve skeptická, ale Lyfe byl po jedné zkoušce do kapely na stálo přijat. Nezvyklé sloučení stylu a energických vystoupení Incubus spolu s jejich se rozšiřující popularitou zaujaly vydavatelské společnosti je postavily do záviděníhodné pozice ve válce nabídek.. Immortal Records objevili vítěze podle vyrozumění, že Incubus je živě vystupující kapela, která není jen nějaká "kapela proslulá jedním hitem" a buduje si své místo úplně od nuly. Brzy poté podepsali smlouvu.

Kapitola druhá:
Během turné v roce 1996, si Incubus vybudovali výbornou živou scénu na vystoupení, díky které strhli spousty horlivých fanoušků po celém západním pobřeží USA. S příchodem nového roku vydali Immortal Records EP, nazvané: "Enjoy Incubus" (7.ledna 1997). Album obsahovalo 4 nově nahrané písně z jejich předchozího Fungus Amongus a dvě v té době čerstvé písně. Ty byly již nahrány s DJem Lyfem.
Inhed po vydání Enjoy Incubus uskutečnila kapela pár mini-turné na podporu tohoto alba. S Urge a Korn po Evropě.. Toto turné byl jejich absolutní úspěch. Incubus hráli před více lidmi, než kdykoliv předtím. Získávali si více a více fanoušků od pódia k pódiu.
Po nahrání prvního velkého debutního alba, sbíral hudbu na film "Spawn", kde hráli již Metallica, Korn, Filter, Chemical Brother, Soul Coughing a mnoho dalších.Samozřejmě si řekl, že Incubus by nemuseli být špatná volba a album tedy také nakonec vyšlo pod jejich "domácím" labelem. Na tomto nosiči hráli Incubus s Djem Greyboyem v písni "Familiar". Jakmile dokončili nahrávání této písně, rozjeli se na další turné spolu s kapelami Snot Far a Phunk Junkeezz.
Kapitola třetí:
Když skončili turné, kapela vydala 9. září 1997 album: "S.C.I.E.N.C.E" a opět vyjela na jeho podporu. Hráli nespočet koncertů s Punk Junkeezz a Shootyz Groove a později s 311 a Sugar Ray. Původně měli jezdit jen po USA, avšak časy se mění. Na turné se kapele tak dařilo, a dav, fanoušků byl tak velký, že jim 311 nabídli, aby s nimi jeli "přes velkou louži".
V únoru 1998 požádala kapela DJ, DJ Lyfa, aby od nich odešel. Usoudili, že s ním nemůžou dál být nijak tvořivý. Kamarád jim doporučil, abys zkusili místo něj DJe Chrise Kilmora. Incubus se líbil jeho styl hraní a jeho nadšení pro život, a tak mu nabídli, aby se ke kapele připojil natrvalo. Načež měl jen pár dní ,aby se naučil všechny jejich písně, ale většina fanoušků na následujících koncertech v Pittsburghu a Pennsylvanii přijala změnu s otevřenou náručí.
Na konci velmi úspěšném turné s Sugar Ray a 311 (a novým DJem), začali Incubus jezdit s mnoha dalšími kapelami, jako: Far, One Minute Silence, Cold, Limp Bizkit, pak si odskočili na červen a červenec na vlastní turné a 3. července uvedla začátek Ozzfestu '98, kde hráli také Snot, Tool, Coal Chamber, Ultraspank, Limp Bizkit, SOAD a další.

Kapitola čtvrtá:

Po neustálém koncertování v roce 1998 si kapela trochu odpočala, aby mihla nahrát své nové album. Po houževnaté práci ve studiu, vydali Incubus 26. října 1999 album "Make Yourself", které obsahovalo 13 nových písní a nějaké hosty v určitých nahrávkách.

Ihned po vydání "Make Yourself" Incubus vyjeli na šňůru s kapelami Primus a Buckethead, která trvala až do konce roku. Kapela také vypustila do éteru píseň "Pardon Me", který začala hrát všechna rádia v zemi. Brzy na to se na MTV objevil klip. Se začátkem roku 2000 vyjela kapela na šňůru se SOAD a Mr. Bungle, trvající až do března a při které narazili na label Epic, pod který koncem dubna přestoupili.

Díky úspěchu Pardon Me a nové akustické verze této písně, ohledně které se zvedl obrovský ohlas dosáhlo Make Yourslef v dubnu 2000 zlaté desky (500 000 prodaných kopií). Incubus tedy opět vyjeli na šňůru, i přes moře, kde vystupovali s Queen Adriena. Do Ameriky se vrátili ke konci května, kde turné pokračovali s dlouholetými přáteli, 311.
Druhý singl z alba Make Yourself byl "Stellar" a klip měl během vysílání na MTV, v pořadu TRL obrovský úspěch a vyrazil na vrchol žebříčku hitparád. Incubus opět vyjeli na cesty s Ozzfestem. Vědouce, že jejich fanoušci milovali akustické verze písní z alba Make Yourself, vydali 22 srpna 2000 EP zvané: "When Incubus Attacks Volume 1". Běheme prvního týdne se prodalo téměř 40 000 kopií a album se dostalo mezi 41 nejprodávanějších.
Po Ozzfestu 2000 si chvilku oddechli dvěma akustickými vystoupeními. 5 října 2000, dostalo Make Yourself platinové album (1 000 000) a krátce poté vyrazili na turné s Deftones a Taproot. Kvůli fanouškům, kteří se nemohli nijak dopátrat ještě nezavislé desky "Fungus Amongus", vydala ji 7. listopadu 2000 znova, s úplně stejným obalem, jako poprvé.Během roku eště stihli nahrát několik písní se spoustou kapel, Brandon vokály v songu "Divided" od Strait Up, s kapelou Snot, dále se s Mikem objevili v klipu písničky "Angels Son". Ke konci roku měla kapela tolik akustických koncertů, že když vystupovali s orchestrem na dvouvečerním koncertě, prohlásil Brandon: Myslím, že jsme ty akustický Vánoce vzali trochu moc vážně."
15. ledna 2001 vypustili Incubus do světa třetí song z Make Yourself "Drive". Krátce na to vystoupala písnička na první místo v rockových hitparádách. Poté si kapela na chvilku opět odpočinula, než šla nahrávat do studia v Malibu, Kalifornii nadcházející album. Od začátku června až po první víkend července se konečně rozjeli také na turné po Evropě s kapelou Hundred Reasons. V té době byla kapela pozvána na vystupování na festivalu AREA ONE, kde vstupovaly celebrity jako: Nelly Furtado, Moby a spousta dalších. V červenci dosáhlo Make Yourself dvojité platiny
(2 000 000). V srpnu vystoupili Incubus poprvé V Austrálii a Japonsku, po kterých se opět vrátili domů ,kde rozjeli dlouo očekávanou šňůru s Hoobastank. Mezitím byl klip na Drive nominován na ocenění MTV Video Music Awards v kategorii nejlepší video skupiny. Ale v září 2001 jim cenu sebrala popová kapela N'Sync.
Kapitola pátá:
Během turné s Hoobastank, vydala kapela 21. srpna 2001 první singl z jejich nadcházejícího alba "Morning View" zvaný "Wish You Were Here", který byl už k začátku září na druhém místě hitparád. Ke konci měsíce už byl i klip, který musel být vzhledem k událostem tohoto roku později sestříhán.
23. října 2001 vydali Incubus jejich 3 plnohodnotné album pod jejich novým labelem, zvané "Morning View". Pojmenované po ulici, kde se nacházelo studio, kde bylo album nahráno. (za první týden se ho prodalo 400 000 kopíí Samozřejmě vyjeli podpořit své album. A "Wish You were Here" se ještě dlouho drželo mezi deseti nejlepšími songy žebříčků.
2002

Od 7. do 11. března točili v Sydney klip na "Warning".28. května vydala kapela "živák" z New Yorku "Morning View Sessions". Na podzim vyšel singl "Circles", jedniný singl, na který se neplánovalo natáčet klip. Po zbytek roku pak jezdila kapela po USA. Incubus vydali limitovanou edici Morning View, která obsahovala DVD zvané "Morning After View Session" a obsahovala i britské video na song "Are You In?" rozpis turné, nové kresby, scény ze zákulisí a mnoho dalších.
Kapitola šestá:
Poslední vystoupení Incubus se konalo 1. října 2002 a uzavřelo celou šňůru na podporu Morning View a kapela se už koukala po nových písních. Vystoupeí bylo také polsední pro basistu Alxe "Dirka Lance" Kautniche, který opustil skupinu pro osobní a kreativní neshody. Byl klidně nahrazen zakladatelem hip- hopové "Roots" Bennem Kenney, který začal ihned pracovat s Mikem Einzigerem na nových písních do vedlejšího Psychedelic-JazzFunk-ového projektu "The Time Lapse Consortium". Koncem roku 2002 se stalo nejprodávanějším albem roku.
7. února se během všech těchto změn rozhodli Incubus znovu projednat smlouvu s Epic/Immortal, se kterými měli smlouvu na sedm let spolupráce. Vzhledem k tomu, že jim končila smlouva a po vydání 3 velice úspěšných alb, jim podmínky smlouvy již nedovolovaly další vydat. V té době se také soudili se Sony.
1. března o vlásek unikla Mikeovi, Dave Hldredgeovi a Ricku Willovi cena Grammy za "nejlépe zkomponované, neklasické" album za Morning View. Vyhrála ji Norah Jones. Po zhruba 3 týdnech kolujících pověstí o odchodu Dirka Lance vydala kapela oficiální oznámení o pravdivosti těchto faktů. Konečné rozhodnutí padlo během Morning View turné. Kapela tvrdí, že rozchod s nimi byl nutný díky "nesnesitelným rozdílům v tvorbě".Nicméně, Dirk otevřeně v minulosti připustil, že některé vztahy byly horší. " Brandon a já jsme se skoro každý den prali, protože já nejsem ráno zrovna nejpříjemnější. Rozhodně mě po ránu nezdravte: 'Čau! Jak je?' Brandon tohle dělal asi dva roky nonstop. A já nadával: 'Pane Bože, ty mi to děláš naschvál, chceš mě dohnat k šílenství, ne?' téměř okamžitě po oznámení nového baskytaristy, byl 11.4.2003 vyřešen spor Incubus vs. Sony. Obě strany se dohodly na nové smlouvě, která jim umožní vydat 3 alba u Epic/Immortal s možností dodatečně vydat čtvrté. První z prvního alba dostane 8 mil. Dolarů, a z každého dalšího příjdou 2,5 milionu navíc. Později roku 2003 se po začátečních krizích se kapela těšila, až se předvede na renovovaném festivalu Lollapalooza po boku Jane's Addiction, Audioslave, Jurrasic 5 a Queens Of The Stone Age. Incubus se už těšili, jak předvedou nějakou novou tvorbu a už přemýšleli, že by mohli i něco natočit ve studiu.
Kapitola sedmá:
Během cestování s festivalem Loolapaooza 2003 debutovala kapela se dvěma novými písněmi: Megalomaniac a Pistola, které způsobily na internetových stránkách fanoušků velký rozruch. 4. září kapele (stejně jako Tommy Lee, Rob Zombie, Fieldy, Mark Hoppus, Travis Barker, Jerry Cantrell, Iann Robinson, a Jacoby Shaddix) vyšlo nové DVD vydané MTV dle populární soutěže "MTV Cribs"( Pořad, kde známé kapely ukazují svá sídla- mimochodem, Incubus mají dodnes svůj dům, ve kterém bydlí, mají zkušebnu a nahrávají dema- pozn. překladatele). V říjnu vydali Incubus ivý záznam Loolapaloozy, z jehož prodeje šel veškerý výtěžek na fond Make Yourself . Album obsahovalo novou, doposud nevydanou " Pistola". Po té se kapela zůčastnila několika dobročinných koncertů, které zorganizoval Niel Young pro postižené děti. Spolu s Crosby, Stills, Nash & Young, Willie Nelson, Pearl Jam, Counting Crows, Wilco, Dashboard Confessional a mnoha dalšími hráli akustická vystoupení, na nichž poprvé také zazněl song "Talk Shows On Mute".
V prosinci bylo nové album produkované Brendanem O'Brienem (Pearl Jam, Rage Against the Machine, Papa Roach, Train) hotové a připravené k vydání.Nové album obsahovalo navíc video z natáčení alba a neslo název: "A Crow Left Of The Murder" tedy přeloženo: "Pozůstalá Vrána". Mike a Brandon mluvili o novém albu a Mike jej popsal jako: "Ty starý sračky, ale ty ještě straší. Je úplně jiný. Je energický a rychlý a je mnohem technicky propracovanější, možná na úkor našich starších songů, ale nemyslím si, že zní jako ty starý písničky jsou takový víc…Promyšlený." 15. prosince vyšel první singl z připravované desky, jenž se jmenoval "Megalomaniac" a začal hrát v rádiích. Brzy na to, 3. února 2004 se na pultech obchodů začala zjevovat "Pozůstalá Vrána".
zdroj


Dvě otázky

18. února 2008 v 11:18 | Janie |  Různý věcičky
Otazka 1:

Kdybyste znali těhotnou ženu, která již povinula 8 dětí, z nichž tři jsou hluché, dvě slepé, jedno mentálně postižené a ona sama trpí Syphilisem:
Doporučili byste jí potrat ?

Prosím, přečtěte si další otázku před tím než shlédnete odpověď na tuto.
...
Otázka 2:

Je čas zvolit světového vůdce, vy volíte kandidáty.
Zde jsou fakta o třech nejvýraznějších :

Kandidát A:
Schází se se zkorumpovanými politiky a své myšlenky konzultuje s astrology. Má dvě milenky, kouří jednu za druhou a pije osm až deset skleniček Martini denně.

Kandidát B:
Byl dvakrát vyhozen z úřadu, vstává v poledne, na universitě užíval opium a pije velkou lahev whisky denně.

Kandidát C:
Je dekorovaným válečným hrdinou, odmítá maso, nekouří, pije příležitostně pivo a nemá žádné mimomanželské styky a aféry.

Kterého z těchto tří kandidátů byste zvolili ?


Nejdřív se rozhodněte, potom dojeďte na konec textu pro odpovědi.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Kandidát A: Franklin D. Roosevelt

Kandidát B: Winston Churchill

Kandidát C: Adolf Hitler


A mimochodem (odpověď na otázku potratu): Pokud jste hádali ano, právě jste zabili Beethovena.

Celkem zajímavý, ne ?

Pamatujte, že amatéři postavili Noemovu Archu, profesionálové Titanic.
hm... mně se tohle vždycky líbilo :)

Gumoví medvídci

18. února 2008 v 11:15 | Janie |  Různý věcičky

Víte dobře,z čeho se skládají naši výborní gumoví medvídci??

Kyselina fumarová - používá se například při výrobě nátěrů, barviv, tiskařských barev, syntetických laků a pryskyřic.
Tato látka se zhusta přidává do mnoha potravinářských výrobků, najdete ji například skoro ve všem, co má podle obrázku na obalu nějakou ovocnou příchuť.
A zcela jistě ve všech výrobcích, které ve svých informacích o složení uvádějí kód E297.

Sorbitol - umělé sladidlo a současněsilné projímadlo, které se kromě jiného používá také ve výbušných směsích v zábavné pyrotechnice a vmotorech raketových modelů. Kvůli projímacím účinkům je lepší to s jeho konzumací příliš nepřehánět.

Minerální oleje - představují vlastně čistší formu toho, co na benzínce lijete do nádrže svého auta. Používají se však nejen v potravinářství. Když mají tažná zvířata zácpu a s očima v sloup neklidně postávají na místě, přinutí je starostlivý vozka vypít pár litrů minerálního oleje (a pak se raději běží honem schovat).

Želatina - tak tuhle přísadu určitě znáte, přinejmenším podle názvu.
Možná ale netušíte, z čeho se vlastně vyrábí. Nápověda zní: želatina se dnes vyrábí z kostí, šlach, chrupavek a kůže uhynulých zvířat. Ano, je to tak.

Vosk karnauba - získává se ze stejnojmenné palmy a používá se do barviv, parketářských past a výbušnin. Samotný vosk karnauba je také vysoce ceněn jako výborné leštidlo automobilových karosérií. Pokud není arnaubský vosk uveden přímo v informacích o složení výrobku, neznamená to ještě, že není v dané potravině vůbec přítomen.
Pátrejte po označení E903.

Dobrou noc....

17. února 2008 v 15:16 | Janie |  Obrázky
Njn, mě inspirovala ta reklama pro IKEU na tu matraci.... jsem se na to tak dívala a všichni co spali vypadali tak mírumilovně.... na těhle fotkách taky xD.

The Sims 2 Kitchen and Bath

17. února 2008 v 11:03 | Janie |  Různý věcičky
Mno, tento balíček vypadá zajímavě, ale určitě tam bude jen pár krámů, který člověka za chvíli omrzí. Nevim mno.... To je můj názor...


The White Stripes - My Doorbell

17. února 2008 v 11:00 | Janie |  Videa + slova
I'm thinkin' about my doorbell
When ya gonna ring it, when ya gonna ring it
Yeah, I'm thinkin' about my doorbell
When ya gonna ring it, when ya gonna ring it
Yeah, I'm thinkin' about my doorbell
When ya gonna ring it, when ya gonna ring it
yeah, I been thinkin' about my doorbell

Oh, well

Well women and children need kisses
Not the man in my life I know
And I been going to mystery misses
I respect the art of the show
Take back what you said little girl
And while you're at it take yourself back too
Well I'm Tired Of Sitting Here Waiting
Woman whatcha gonna do now, whatcha gonna do about it

I'm thinkin' about my doorbell
When ya gonna ring it, when ya gonna ring it
Yeah, I'm thinkin' about my doorbell
When ya gonna ring it, when ya gonna ring it oh
I'm thinkin' about my doorbell
When ya gonna ring it, when ya gonna ring it
Yeah, I been thinkin' about my doorbell

Oh, yeah

You don't seem to come around
Point your finger and make a sound
You don't seem to come around
Not since I said you knocked it down?

Oh, well

Make a sound and I'll make you feel right
Right at home, yeah
Yeah, right at home, yeah

Nobody got me waitin' in pain
But how come it's so easy to you
You don't strike me as the type to be callous
But your words seem so obtuse
But then again I know you feel guilty
And you tell me you want me again
But I don't need any of your pity
I got plenty of my own friends
They're all above me

And I've been thinkin' about my doorbell
When they gonna ring it, when they gonna ring it
Yeah, I've been thinkin' about the doorbell
When they gonna ring it, when they gonna ring it oh
I've been thinkin' about the doorbell
When they gonna ring it, when they gonna ring it
Yeah, I been thinkin' about the doorbell

Oh, well

They don't seem to come around
Push the finger and make a sound
They don't seem to come around
Maybe they they'll knock 'em down

Oh, well

Make a sound and I'll make you feel right
Right at home
Right at home

I'm thinkin' about my doorbell
When ya gonna ring it, when ya gonna ring it
I'm thinkin' about my doorbell
When ya gonna ring it, when ya gonna ring it
Yeah, I'm thinkin' about my doorbell
When ya gonna ring it, when ya gonna ring it
Yeah, I been thinkin' about my doorbell
And when you're gonna ring it, when you're gonna ring it

I'm thinkin' about my doorbell
When ya gonna ring it, when ya gonna ring it
Yeah, I'm thinkin' about my doorbell

Oh, oh well

Tato písnička je úžasná... heh, mně se teda hodně líbí.

Dig

16. února 2008 v 18:14 | Janie |  Incubus
Toto video mě poprvý co jsem ho viděla, hodně zaujalo.... i ta píseň i to video je chytlavý. Tak mi napište jak se vám líbí.

Slova:
We all have a weakness
But some of ours are easier to identify.
Look me in the eye
And ask for forgiveness;
We'll make a pact to never speak that word again
Yes you are my friend.
We all have something that digs at us,
At least we dig each other
So when weakness turns my ego up
I know you'll count on the me from yesterday
If I turn into another
Dig me up from under what is covering
The better part of me
Sing this song
Remind me that we'll always have each other
When everything else is gone.
We all have a sickness
That cleverly attaches and multiplies
No matter how hard we try.
We all have someone that digs at us,
At least we dig each other
So when sickness turns my ego up
I know you'll act as a clever medicine.
If I turn into another
Dig me up from under what is covering
The better part of me.
Sing this song!
Remind me that we'll always have each other
When everything else is gone.
Oh each other....
When everything
Else is gone.


A Beautiful Lie (video)

16. února 2008 v 18:12 | Janie |  30 seconds to mars
Wow, tohle video mě úplně uchvátilo, celou dobu jsem na to čuměla s otevřenou pusou xD ale vážně, maj tam důležitou myšlenku.... takže všechno co zrovna nepoužíváte VYPNĚTE AŤ UŽ KONEČNĚ PŘESTANEM ZPŮSOBOVAT GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ!

Monstrum

16. února 2008 v 17:51 | Janie |  Oblíbené filmy
Paramount Pictures' Cloverfield
Pět mladých přátel z New Yorku uspořádá svému kamarádovi rozlučkovou párty. Uprostřed největší zábavy se ale z venku ozve ohlušující zvuk výbuchu - účastníci párty nevěřícně sledují, jak vybuchuje najednou jeden z mrakodrapů. Obrovské monstrum začíná svojí zkázonosnou cestu...

Příběh je vyprávěn dokumentárním stylem z pohledu přátel a jejich videokamery. Nejdrsnější noc jejich života právě nastává...

Zajímavosti:
  • První ukázka z filmu byla promítána před premiérou filmu "Transformers". Klip zachycující pouze záběry z párty a následný výbuch s hlavou Sochy Svobody byl doprovázen pouze odkazem na stránky www.1-18-08.com, které v sobě skrývaly datum americké premiéry.
  • Název filmu byl oficiálně oznámen až několik týdnů před premiérou. Fanoušci sice znali kódové označení "Cloverfield", ale okolo filmu kolovalo mnoho jiných názvů (Voltron, Colossus nebo jednoduše 1-18-08).
  • Nápad na film vznikl jak odpověď na popularitu monster typu Godzilla nebo King Kong. Producent J.J.Abrams chtel vytvořit americký prototyp monstra (Godzilla je původem japonská), která by nebyla tak "sladká" jako King Kong.
  • Díky jednoduchému triku s digitální kamerou ve stylu Záhady Blair Witch a také díky málo známým hercům byl rozpočet filmu pouhých 30 miliónů dolarů - kdyby se natáčelo ve stylu hollywoodských letních velkofilmů, rozpočet by činil nejméně pětkrát tolik.
  • K filmu byla spuštěna online virální kampaň, která měla navnadit diváky na to, že vše se skutečně odehrává. Na oficiálních stránkách www.1-18-08.com se objevovaly jen fotografie některých hlavních hrdinů bez dalšího komentáře, vše podpořilo také embargo na jakékoliv další informace od tvůrců.
  • Dlouhé měsíce čekání vyplňovala fanouškům také kampaň na fiktivní nápoj Slusho. Ten se objevil už jako vtip v seriálu Alias od J.J.Abramse a také na tričku jednoho z hlavních hrdinů v ukázce na Cloverfield. Jako vtip mimo okruh tvůrců byl také použit ve dvou epizodách populárního seriálu "Heroes". Tvůrci vytvořili pro Slusho také pozadí, patří prý pod japonský koncern jménem Tagruato. Tato společnost se původně zabývá výrobou vrtacích zařízení. Fanoušci ihned rozvíjeli teorii, jak je monstrum původně z mořského dna, kde byl díky vrtání "probuzeno". Tvůrci tuto teorii nepotvrdili ani nevyvrátili...
Fotky:
Michael Stahl-David and Odette Yustman in Paramount Pictures' Cloverfield

A decapitated Statue of Liberty in Paramount Pictures' Cloverfield

Michael Stahl-David and Jessica Lucas in Paramount Pictures' Cloverfield

Mike Vogel and Michael Stahl-David in Paramount Pictures' Cloverfield

Jessica Lucas , Lizzy Caplan , Michael Stahl-David and T.J. Miller in Paramount Pictures' Cloverfield

Michael Stahl-David , Lizzy Caplan and Jessica Lucas in Paramount Pictures' Cloverfield

Odette Yustman and Michael Stahl-David in Paramount Pictures' Cloverfield

The disembodied head of the Statue of Liberty in Paramount Pictures' Cloverfield

Michael Stahl-David in Paramount Pictures' Cloverfield

Jessica Lucas , Michael Stahl-David and Odette Yustman in Paramount Pictures' Cloverfield

Michael Stahl-David , Odette Yustman , Jessica Lucas and T.J. Miller in Paramount Pictures' Cloverfield

Trailer:


Pozn. Tak doposud jsem slyšela samou chválu na tento film, sama bych ho chtěla jít vidět. Podle mě je na něm atraktivní to, že je jinak natočený, jsou tam neznámí herci (což se producentům ekonomicky vyplatilo) a má to zajímavý příběh. Hlavně to, že je to celý tajemný a ani pořádně se neví, co se tam děje diváky určitě přitáhne do kina. Mě teda určitě. Takže ten, kdo už tento film viděl, tak mi dejte vědět, jak se vám líbil.
zdroj 1 zdroj 2

The Sims 2 Free Time (Volný Čas)

8. února 2008 v 15:13 | Janie |  Kecy v kleci
Obrázek “http://freetime.thesims2.cz/volnycas-cover-big.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Ach bože, zase mám dilema xD. Zase pitomost jak obvykle. Váhám mezi tím, jestli si tu hru mám koupit nebo si ji stáhnout (i když to absolutně neumim) nebo se na to vykvajznout. A vono to přitom vypadá tak lákavě a já osobně zbožňuju The Sims 2. Poraďte mi!!!! Klidně mi i napište, že jsem blbá, ať si to nekupuju xD. Jo a tady mám pár obrázků a video k tomu.

Obrázek ke hře The Sims 2 Free Time

Obrázek ke hře The Sims 2 Free Time

Obrázek ke hře The Sims 2 Free Time

Obrázek ke hře The Sims 2 Free Time

Obrázek ke hře The Sims 2 Free Time

Obrázek ke hře The Sims 2 Free Time

Obrázek ke hře The Sims 2 Free Time

Obrázek ke hře The Sims 2 Free Time

Obrázek ke hře The Sims 2 Free Time

Obrázek ke hře The Sims 2 Free Time
Snoopy komix

8. února 2008 v 15:01 | Janie |  Snoopy
Před fotbalovým zápasem...
Snoopíček posiluje
Woodstock - kop
Woodstock - baseball
Snoopy jde na ryby
Trénink
32 hot-dogů

Snoopy obrázky

8. února 2008 v 14:58 | Janie |  Snoopy

Snoopy...

8. února 2008 v 14:56 | Janie |  Snoopy
Tak, zahajuju novou rubriku o Snoopym, pač je užasnej xD.